Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/includes/fbwpml.php) is not within the allowed path(s): (/www/doc/www.subliprofi.com:/disk2/doc/www.subliprofi.com:/usr/share/php:/www/tmp:/tmp) in /www/doc/www.subliprofi.com/www/wp-content/plugins/facebook-for-woocommerce/includes/Integrations/Integrations.php on line 61

Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/includes/Integrations/Bookings.php) is not within the allowed path(s): (/www/doc/www.subliprofi.com:/disk2/doc/www.subliprofi.com:/usr/share/php:/www/tmp:/tmp) in /www/doc/www.subliprofi.com/www/wp-content/plugins/facebook-for-woocommerce/includes/Integrations/Integrations.php on line 61

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /www/doc/www.subliprofi.com/www/wp-content/plugins/facebook-for-woocommerce/includes/Integrations/Integrations.php:61) in /www/doc/www.subliprofi.com/www/wp-content/plugins/http-security/include/http-headers.php on line 15
Vybavení provozoven a reklamní předměty | subliprofi.com

Vybavení provozoven a reklamní předměty

 Produkty, které osloví a dodají Vaší značce ten správný ráz.

Koberce a rohožky

Koberce a rohožky dodáváme ve dvou variantách materiálu s vysokým a nízkým chlupem.


Ubrusy a strečové potahy

V naší nabídce naleznete výběr ze standardizovaných rozměrů strečových potahů na stolky kruhového i obdelníkového tvaru, ale i klasické reklamní ubrusy.

sedací vaky a bobky

Sedací vaky do showroomu nebo na Vaši prodejnu vyrábíme z odolných a voděnepropustných materiálů.

 

Lehátka

Látková lehátka s vlastním potiskem jsou tvořeny kombinací odolné polyesterové tkaniny s lehkou ale pevnou bukovou konstrukcí (certifikace TÜV).

Polštářky s digitálním potiskem jsou vhodným dárkovým a upomínkovým předmětem. Mohou být dekorací, dárkem a zároveň funkčním praktickým doplňkem.

Deky

Deky s vlastním potiskem vyrábíme dle přání zákazníka ve variantách jednostranného ale i oboustranného potisku. Zvolit si také můžete mimo jíné i typ krajů.

Podsedáky

Pohodlný dekorační podsedák je vhodným reklamním předmětem pro Vaše prezentační prostory, showroomy nebo eventy.

Ručníky a osušky

Sublimované osušky a ručníky budou Vaši zákazníci milovat. Plnobarevný potisk, se zářivými barvami zaujme nejen svým kvalitním zpracováním.

...