Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/includes/fbwpml.php) is not within the allowed path(s): (/www/doc/www.subliprofi.com:/disk2/doc/www.subliprofi.com:/usr/share/php:/www/tmp:/tmp) in /www/doc/www.subliprofi.com/www/wp-content/plugins/facebook-for-woocommerce/includes/Integrations/Integrations.php on line 61

Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/includes/Integrations/Bookings.php) is not within the allowed path(s): (/www/doc/www.subliprofi.com:/disk2/doc/www.subliprofi.com:/usr/share/php:/www/tmp:/tmp) in /www/doc/www.subliprofi.com/www/wp-content/plugins/facebook-for-woocommerce/includes/Integrations/Integrations.php on line 61

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /www/doc/www.subliprofi.com/www/wp-content/plugins/facebook-for-woocommerce/includes/Integrations/Integrations.php:61) in /www/doc/www.subliprofi.com/www/wp-content/plugins/http-security/include/http-headers.php on line 15
Prezentační systémy | subliprofi.com

Prezentační systémy

Bannery, panely, vlajky, flyingbannery … To je jen špička ledovce naší nabídky prezentačních systémů pro vaši firmu.

Flyingbannery

Fly je flexibilní vlajkový systém vyrobený ze sklolaminátových tyčí. Je jednoduše sestavitelný a testován v rychlosti větru do 29km/h.

VLAJKY

Látkové vlajky vynikají svou nízkou hmotností a díky technologii potisku sublimace, která probarví vlákna do hloubky, také odolností a stálostí barev. 

Roll-UP

Jednoduché, dechberoucí, stylové – látkové roll up bannery jsou stále jedna z nejoblíbenějších a nejefektivnějších možností jak zviditelnit váš podnik.

Bannery/panely

Látkové bannery vynikají svou nízkou hmotností a díky technologii potisku sublimace, která probarví vlákna do hloubky, také odolností a stálostí barev.

Stany

Naše celosublimované stany nabízí kombinaci pevných konstrukcí, precizního šití a UV stabilních inkoustů.

...

Produkty na těchto stránkách jsou výčtem nejčastěji vyráběných produktů, nejsou však nijak svazující. U většiny produktů z naší nabídky lze přizpůsobit například velikost, materiál nebo konfekční zpracování dle přání klienta.