Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/includes/fbwpml.php) is not within the allowed path(s): (/www/doc/www.subliprofi.com:/disk2/doc/www.subliprofi.com:/usr/share/php:/www/tmp:/tmp) in /www/doc/www.subliprofi.com/www/wp-content/plugins/facebook-for-woocommerce/includes/Integrations/Integrations.php on line 61

Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/includes/Integrations/Bookings.php) is not within the allowed path(s): (/www/doc/www.subliprofi.com:/disk2/doc/www.subliprofi.com:/usr/share/php:/www/tmp:/tmp) in /www/doc/www.subliprofi.com/www/wp-content/plugins/facebook-for-woocommerce/includes/Integrations/Integrations.php on line 61

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /www/doc/www.subliprofi.com/www/wp-content/plugins/facebook-for-woocommerce/includes/Integrations/Integrations.php:61) in /www/doc/www.subliprofi.com/www/wp-content/plugins/http-security/include/http-headers.php on line 15
Polštářky | subliprofi.com

Polštářky

POPIS

Polštářky s digitálním potiskem jsou vhodným dárkovým a upomínkovým předmětem. Mohou být dekorací, dárkem a zároveň funkčním praktickým doplňkem. Kromě standardního čtvercového polštářku dodáváme i další tvary. Vnější povlak na polštář je snímatelný a potisknutelný z obou stran až do krajů vlastním libovolným motivem.

ROZMĚR

Polštářky vyrábíme ve standardním rozměru 40×40 cm se syntetickou výplní. Rozměry polštářků lze přizpůsobit dle přání klienta. Je potřeba však počítat s tím, že na rozdíl od povlaku, který je možné přizpůsobit jakémukoliv rozměru, výplně jsou dodávány pouze v určitých velikostech.

KONFEKCE

Náplň polštářku tvoří výplň Střiž 100% PES HCS VIRGIN 7,0 dtex/64 mm, potah je možné vyrobit jako snímatelný, potisknout lze jednu i dvě strany dle přání zákazníka.

Naše materiály jsou zdravotně nezávadné, tudíž vhodné i pro alergiky. PES výplň splňuje atesty Oeko-Tex Standard 100.

DetailY

Rozměry polštářků
40×40 cm

Materiál potahu
Rongo, Broušené Hedvábí (100% PES)

Materiál výplně
Netkaná textilie, PES střiž

Klademe důraz na preciznost a na to, abychom vyšli našim klientům maximálně vstříc. Máte-li požadavek, který u nás není přímo v nabídce, nebojte se nám napsat. Rádi pomůžeme a společnými silami vymyslíme nejvhodnější řešení.

Objednejte si tento produkt u našeho obchodního zástupce.

UV STABILNÍ INKOUSTY

Možnost využití UV stabilních inkoustů, které jsou schopné udržet si své probarvení i na stálém slunečním světle mnohonásobně déle.

Vlastní velikost

U vybraných produktů je možné přizpůsobit velikost dle požadavků zákazníka.

Volitelná konfekce

Produkty s volitelnou konfekcí umožňují zákazníkovi přizpůsobit detaily dokončení dle jeho požadavků.

EXPRESNÍ DODÁNÍ

Možnost expresního dodání v co nejkratším termínu (většinou do 1-2 pracovních dní).