Banner

Bannery / panely

Látkové bannery vynikají svou nízkou hmotností a díky technologii potisku sublimace, která probarví vlákna do hloubky, také odolností a stálostí barev.

 

POPIS

UV stabilitu pro venkovní použití zajistí UV stálé sublimační inkousty.

Rozdíly v přípravě bannerů pro interiér a exteriér jsou pouze v typu zvolené konfekce a ve volbě užitého inkoustu. U panelů používaných v exteriéru jsou aplikovány rozdílné typy konfekce tak, aby odolaly náročným venkovním podmínkám jako jsou vítr a déšť. Konfekci i typ zvoleného materiálu s vámi rádi zkonzultujeme tak, aby byl co nejvhodnější pro použití v interiéru nebo exteriéru.

DetailY

Velikost bannerů
Variabilní šířka i výška*

Nejčastěji využívaný materiál
Pavel, Pavel S, Polyflag, Polyhole

*šíře nesešívaných bannerů je limitována šíří textilu (cca 150 cm / dle konfekce)- sešívané bannery z více dílů limit šíře nemají

Ostatní rozměry

Limitováni jste pouze svou představivostí. Ačkoliv tiskneme na strojích o maximální tisknutelné šíři 160 cm, nejsme touto šíří nijak omezeni. Tisky větších rozměrů vám jednoduše sešijí naše šikovné švadleny z několika dílů. Výsledný rozměr proto nemá prakticky žádné omezení. Druh napojení volíme s ohledem na finální použití a také na materiál tak, aby byl co nejméně viditelný a nenarušoval natištěné motivy.

– (nad šíři cca 150 cm je nutné sešít banner z více částí) – tato maximální šíře se může měnit dle typu zvoleného materiálu a konfekce. Před přípravou tiskových dat s námi proto prosím konzultujte maximální možnou šíři tisku

Konfekce

Bannery pro vás rádi upravíme v naší šicí dílně. Je proto nutné uvést detaily, jakým způsobem mají být bannery dokončené.

Nejčastější typy konfekce využívané pro šití bannerů jsou tunýlky pro nasunutí na trubky nebo hranolu, zpevnění okraje s přidáním kovových oček nebo například našití poutek s karabinami.

Objednejte si tento produkt u našeho obchodního zástupce.

UV STABILNÍ INKOUSTY

Možnost využití UV stabilních inkoustů, které jsou schopné udržet si své probarvení i na stálém slunečním světle mnohonásobně déle.

Vlastní velikost

U vybraných produktů je možné přizpůsobit velikost dle požadavků zákazníka.

Volitelná konfekce

Produkty s volitelnou konfekcí umožňují zákazníkovi přizpůsobit detaily dokončení dle jeho požadavků.

EXPRESNÍ DODÁNÍ

Možnost expresního dodání v co nejkratším termínu (většinou do 1-2 pracovních dní).