Vybavení provozoven

Stylová provozovna dle vašich představ s neuvěřitelnými možnostmi vybavení...


Sublimační technologie digitálního potisku textilních materiálů přináší nové možnosti v oblasti komplexního vybavení interiérů prodejních prostor a oděvních produktů pro personál.
Textilní vybavení je určeno pro restaurace a zahrádky, hotely, prodejny, kluby, bary, diskotéky apod. Digitální tisk a široký sortiment výrobků umožňuje vytvořit jednotný interiér v jakémkoliv stylu, a to i pro jedinou provozovnu. Nabízí se tak prostor pro vytváření speciálního interiérového designu a možnost výrazně se odlišit od konkurence.
Na výrobu těchto produktů používáme celou řadu textilních materiálů od pevných tkanin po pružné oděvní úplety. Speciálním typem materiálu je kvalitní polyesterový koberec s protiskluzovou úpravou z rubu. Digitální potisk všech těchto materiálů provádíme jedinou technologií termosublimačního tisku, což zaručuje barevnou jednotnost všech výrobků bez ohledu na použitý typ materiálu. Grafické motivy mohou obsahovat libovolný počet barev, barevné přechody a fotografie bez jakýchkoliv omezení. Díky tomu lze potisk přizpůsobit stávající úpravě interiéru nebo vytvořit zcela nový.Vyráběné textilní vybavení s digitálním potiskem zahrnuje především:

Tyto možnosti zcela jistě zaujmou provozovatele stylově či tematicky zaměřených podniků. Je tak snadné vytvořit interiér ve stylu Egypta, Číny, lesa, hor, industriálním, vodním atd.

Dalším způsobem využití uvedených produktů je prezentace cenových akcí, slev a soutěží. Např. k akci „týden pivo zdarma“ lze vyrobit speciální sadu produktů – ubrusy, prostírání, vstupní rohož, trička pro personál, informační baner ve stojanu. Vše s potiskem ve stylu provozovny a informacemi o dané akci. Pro univerzálnější a vícenásobné použití stačí ponechat při tisku bílý prostor pro uvedení časového omezení akce, případně speciální ceny. Díky chemické odolnosti tisku se údaj napsaný lihovým fixem snadno odstraní, a to bez poškození vlastního tisku.
Jednou ze zásadních výhod pro zákazníka je komunikace s jedním dodavatelem v rámci nákupu různých výrobků pro vybavení provozovny i pro reklamní účely. Výsledkem je významná finanční úspora režijních nákladů, stejně jako časová úspora při objednávání přímo od výrobce.Doporučené materiály


Pro výrobu uvedených produktů používáme textilní a kobercové materiály vyrobené na bázi polyesteru, případně polyamidu. Jedná se o materiály různých typů a vlastností, od technických vysoce pevných tkanin, až po speciální sportovní úplety pro výrobu oděvů. Mezi tyto materiály patří především: Pavel, Pavel S, Picolo, Picaso, Polyflag, Satén, Polyhole, Teftex, Šifon, CoolMax a mnoho dalších. Používané materiály máme k dispozici i v nehořlavých, hydrofobních a dalších úpravách.Benefity