Interiér

Interiérové dekorace

Stylové dekorace v jakémkoliv myslitelném designu...

Digitální technologií sublimačního tisku vyrábíme z kvalitních textilních materiálů fotostěny, fototapety, paravány, poutače do výloh, záclony a závěsy. Především pro potřeby stylových interiérů prodejen, restaurací, hotelů, klubů, výstav, eventů a prezentačních či prodejních prostor jsme schopni vyrobit textilní velkoplošné dekorace s libovolným vzorem, motivem či reklamní grafikou.

Umísťují se přímo na stěnu, do dřevěných či kovových rámů, u záclon a závěsů na standardní poutka či kroužky. Textilní materiál nevytváří nežádoucí světelné odlesky a zároveň působí jako zvuková izolace. Sublimační technologie tisku umožňuje praní a chemické čištění bez vlivu na kvalitu a na barevnost tisku. Produkty lze snadno demontovat a použít k více účelům (např. prezentační prostor x výstava).

Benefity

Materiály

PAVEL – nejpoužívanější textilní tkanina 100% PES – 240 g/m2. Střední struktura tkaniny.

PICOLO – textilní tkanina 100% PES – 180 g/m2. Má jemnou strukturu s hedvábným leskem.

POLYFLAG – poloprůsvitná textilní tkanina 100% PES, 115 g/m2, pro poutače do výloh.

 

Konfekční zpracování

Horizontální tunely nahoře a dole pro sklolaminátovou lištu a upevnění na zeď, ořez tavným nožem pro umístění do zaklapávacích lišt. U záclon a závěsů nahoře poutka, případně kroužky pro snadné zavěšení.

 

 

Ubrusy a prostírání

Digitální tisk na hydrofobní materiál pro stylové podniky a reklamní účely...

 

Pro výrobu ubrusů a prostírání používáme materiál Picolo, který má hydrofobní (voděodpudivou) úpravu. Tato úprava způsobuje nenasákavost materiálu, proto v případě ušpinění jídlem či polití nápojem stačí ubrus pouze setřít a dál použít bez nutnosti výměny za nový čistý.

Ubrusy a prostírání s digitálním potiskem jsou určeny především pro stylové podniky, kde je nutno dodržet jednotný vzhled v rámci designu interiéru, pro reklamní akce, konference nebo jako personifikovaný dárkový předmět.

Digitální sublimační potisk umožňuje využít libovolný motiv (i fotografický) a zároveň i libovolné množství barev standardu Pantone. Malé a středně velké série tiskneme digitálně, stejně jako kusové zakázky. U velkých sérií lze využít rotační sublimační tisk pro dosažení nižší ceny za výrobek. Výroba ubrusů rotační technologií přináší možnost tisku fotorealistických motivů ve velkých sériích proti standardnímu způsobu tisku sítotiskem.

 

Benefity

 

 

Materiály

PICOLO - textilie s voděodpudivou úpravou vhodná pro výrobu ubrusů, prostírání, koupelnových závěsů apod. Plošná hmotnost 180 g/m2.

 

Konfekční zpracování

Jednoduché nebo dvojité obšití, ořez tavným nožem bez obšívání.