Exteriér

Fasádní poutače

Zářivé barvy bez odlesků a nízká hmotnost jsou jasnou volbou...

Velkoplošná fasádní reklama ve vyšší kvalitě s nižší cenou otevírá nové možnosti. Konec nevzhledných PVC a Mesh plachet na zdech domů představuje nová generace velmi lehkých a odolných textilních poutačů. Ušetříte za instalaci, dopravu, vyřizování posudků statika atd.

Reklamní poutače obřích rozměrů pro umístění na štítech domů, fasádách budov a lešeních vyrábíme z lehkých textilních materiálů s vysokou pevností.

Extrémně nízká hmotnost (více než o polovinu proti klasickému PVC nebo Mesh materiálu) usnadňuje jejich skladování a instalaci. U velkých rozměrů tak lze dosáhnout významné úspory nákladů na jejich umístění a instalaci. Poutače jsou standardně připraveny pro vypnutí pomocí gumolan na ocelová lanka a kotvy, je možno využít i hliníkový systém SignTech, nebo je připevnit přímo na podklad.

Fasádní poutače vyráběné sublimační technologií potisku překonávají tradiční PVC a Mesh s přímým potiskem svou kvalitou i vlastnostmi.

Benefity

Materiály

PAVEL  náhrada tradičního PVC, textilní tkanina 100% PES – 240 g/m2, vhodná především pro umístění do plochy bez oken.

POLYFLAG  náhrada tradičního Mesh materiálu, poloprůsvitná úpletová tkanina 100% PES 115 g/m2, pro poutače umísťované na budovách přes okna.

Konfekční zpracování

Poutače jsou vytvořeny ze 150 cm širokých pruhů, které se sešívají k sobě. Okraje jsou zahnuté a vyztužené pomocí popruhu. Do těchto okrajů jsou pro uchycení umísťována cca po 30 cm oka s vnitřním průměrem 10 nebo 13 cm.

BILLBOARDY, BIGBOARDY, MEGABOARDY

Fantasticky kvalitní tisk bez rastrů s možností čištění...

Standardní typy sublimačních textilních boardů pro umístění na běžné nosiče jsou přímou náhradou PVC se solventním potiskem. Jedná se tedy o tisky určené pro použití na 3 měsíce až 2 roky. Díky technologii tisku lze znečištěný poutač vyprat.

Sublimační tisk je absolutně otěruvzdorný a vyznačuje se podstatně lepším podáním barev a jejich brilantností, ve srovnání s tradičními technologiemi tisku. Díky tomu lze sublimační poutač využít pro kampaně, kdy se mění průběžně místo instalace nebo dochází k jeho opakovanému vyvěšení.

Textilní médium používané pro výrobu má velmi nízkou plošnou hmotnost, což usnadňuje manipulaci a snižuje náklady na instalaci.

Lepší barevnost a užitné vlastnosti za srovnatelnou cenu jako u PVC jsou jasnou volbou.