Dárkové předměty

POLŠTÁŘKY A SEDACÍ PODLOŽKY

Dopřejte všem pohodlí, které vás bude připomínat...

 

Polštářky s digitálním potiskem jsou vhodným dárkovým a upomínkovým předmětem. Mohou být dekorací, dárkem a zároveň funkční praktickou věcí. Kromě standardního čtvercového polštářku dodáváme i další tvary. Náplň polštářku tvoří nealergenní výplň ze 100% PES, potah je možné vyrobit jako odnímatelný, potisknout lze jednu i dvě strany dle přání zákazníka.

Reklamní sedací podložky mají především praktický význam jako součást míst k sezení v restauracích, na zahrádkách, jako výbava sportovních fandů, nebo např. jako označení místa k  sezení pro VIP hosty. Jsou reklamním nosičem, stejně jako designovým doplňkem interiérů. Sedací podložky mají tvarovanou molitanovou výplň, potah lze potisknout i oboustranně.

 

Benefity

 

 

Materiály

PAVEL – textilní tkanina 100% PES - 240 g/m2, plátnová vazba. 

SATÉN – saténová tkanina 100% PES - 110 g/m2, lesklý povrch.

PICOLO - textilní tkanina 100% PEX - 180 g/m2, jemná plátnová vazba.

MICROVLÁKNO - textilní tkanina 100% PES - 110 g/m2, s matným povrchem.

 

Konfekční zpracování

Jednoduché šití, u odnímatelných potahů doplněné zipem.

Dodávky včetně výplní.

 

ROHOŽKY A KOBEREČKY

Zaujmou každého, i ty se sklopeným zrakem hledícím do země...

Díky digitální sublimační technologii tiskneme rohožky a koberečky ve fotografické kvalitě, s možností personifikace jednotlivých kusů. Jsou určeny pro vybavení prodejen, reprezentačních prostor, výstav i jako netradiční dárkový předmět.

Vyrábíme tak vstupní koberečky do interiérů provozoven, rohožky před dveře, koberečky do dětských koutků, reklamní rohože, koberečky do zkušebních kabinek v oděvních prodejnách a další. Své uplatnění nachází také jako izolační sedací podložka při outdoorových akcích.

Rohožky a koberečky jsou standardně obšívány bavlnkou s možností zvolit si její barvu. Mimo standardní obdélníkové a čtvercové koberečky různých rozměrů jsme schopni na zakázku zhotovit i jiné tvary.

Sublimační potisk je otěruvzdorný, výrobky lze čistit běžnými postupy. Z důvodu maximální šíře tisku 150 cm je omezen jeden z rozměrů touto hodnotou.

Benefity

 

 

Materiály

Koberec LexC – plošná hmotnost 1000 g/m2, materiál 100% PES s protiskluzovou úpravou z rubu.

 

Konfekční zpracování

Ořez na požadovaný formát, obšití chemlonovou nití, zalištování do gumových lišt.

 

REPLIKY OBRAZŮ A FOTOGRAFIÍ

Nejdokonalejší a nejodolnější fotorealistický tisk, věrná reprodukce originálů...

Z digitálních podkladů vyrábíme repliky obrazů, fotografií, koláží atd., pro použití v bytovém, kancelářském, výstavním nebo prodejním interiéru.

Fotografické tisky sublimační technologií svou kvalitou překonávají dosavadní možnosti tradičních technologií. Především vysoké rozlišení tisku, vynikající barevnost a optické vlastnosti používaných textilních médií umožňují reprodukci i náročných uměleckých předloh. Šestibarevný digitální tisk a jasnost sublimačních pigmentů podstatně rozšiřují běžně tisknutelný rozsah barev. Samozřejmostí je kvalitní barevný management pro správnou reprodukci originálních barev, především pleťových odstínů, odstínů modré, oranžové a zelené barvy.

Při tisku je pigment zafixován ve vnitřní struktuře polyesterového materiálu, je tedy absolutně otěruvzdorný, neznatelný na omak a vysoce UV odolný. Odpadají tzv. finalizační technologie, jako je lakování a laminování, což vede k výrazným finančním úsporám. Díky optickým vlastnostem média – polyesterové tkaniny je tisk živý a barvy velmi výrazné. Reprodukce tištěné sublimační technologií se vyznačují excelentním prokreslením ve světlech i stínech motivu, vysoce kontrastním podáním barev, ostrostí v detailech a spojitými polotóny.

Tisky lze vložit do hliníkových rámečků, vypnout na dřevěný rám jako obraz, nebo umístit volně na zeď jako poster do zaklapávacích lišt.

 

Benefity

 

 

Materiály

PAVEL –   textilní tkanina 100% PES – 240 g/m2, struktura malířského plátna.

PICOLO – textilní tkanina 100% PES – 180 g/m2, jemná plátnová vazba.

Konfekční zpracování

Ořez tavným nožem na požadovaný formát, vypnutí do dřevěného rámu, vložení do hliníkových rámů, zavěšení na zaklapávací lišty, instalace pomocí horizontálních tunelů.

 

ODĚVNÍ VÝROBKY

Kvalitní materiály a vlastní originální design zdůrazní váš styl...

Naše technologie digitálního velkoplošného tisku sublimací umožňuje potisk i pružných tkanin (úpletů) z polyesteru, fleece, polyamidu, lycry apod., které se používají k výrobě různých typů oděvů. 

Díky tomu vyrábíme oděvy různých typů a střihů (i na zakázku), s kompletním digitálním potiskem v celé ploše. Nejsme tedy omezeni maximální velikostí potisku jako u jiných technologií, ale potiskujeme celý oděvní výrobek.

Takto lze vytvořit vlastní kolekci oděvů pro zvýraznění vlastní image nebo pro specifické reklamní účely. Jedná se především o trička, polokošile, šaty, mikiny, bundy, plavky, sportovní či pracovní oblečení. Designové oděvy pro volný čas nebo unikátní oblečení pro reklamní účely, z tzv. funkčních textilií, jako jsou CoolMax, NoWind a další sendvičové materiály se speciálními vlastnostmi, jsou novou vysoce kvalitní alternativou k obyčejným bavlněným výrobkům s plošně omezeným potiskem nebo výšivkou.

Naše oděvní výrobky nacházejí uplatnění jako originální luxusní dárek pro významné klienty, firemní oblečení, oděvy pro obsluhu v zábavních podnicích, pro hostesky na reklamních akcích i jako prémiové výhry v zákaznických soutěžích.

Celoplošný potisk oděvů je volbou především pro oděvní návrháře, tvůrce firemní identity a pro speciální marketingové příležitosti.

Benefity

 

 

Materiály

ÚPLET – úpletová textilie 100% PES – 180 g/m2.

SATÉN – polyesterová tkanina s obsahem elastanu 100 g/m2.

FLEECE – fleecová textilie 100% PES – 280 g/m2.

COOLMAX – sportovní úplet 100% PES – 170 g/m2, s funkčními vlastnostmi

Konfekční zpracování

Velkoplošný digitální tisk jednotlivých dílů střihu, zpracování na šicí dílně (střihání, šití, konfekční zpracování paspulí, knoflíků, úpletových zakončení apod.).

 

ODĚVNÍ DOPLŇKY

Vhodný oděvní doplněk umocňuje celkovou image...

Různé oděvní textilní doplňky s kompletním digitálním potiskem zvýrazní celkový vzhled, stejně jako upoutají svojí originalitou. 

Zástěry

Vyrábíme zástěry s potiskem pro oblast pohostinství, reklamní eventy a prodejní akce potravinářských výrobků, a také pro kadeřnické a kosmetické salony. Zástěry je možné zhotovit v několika různých provedeních, jako: kuchařské, barmanské, kadeřnické, kosmetické nebo reklamní.

 

Šátky 

Šátky jsou nepřehlédnutelným doplňkem oděvu hostesek na prezentačních a reklamních akcích, i vkusným reklamním dárkem pro dámy. Pánům můžeme nabídnout kravaty. Díky digitálnímu potisku lze zvolit libovolné reklamní či módní motivy. Dalšími z této řady jsou šátky pro sport a volný čas. 

 

Šály

Lehké šály podobně jako šátky tvoří doplněk dámských oděvů. Sportovní a reklamní šály jsou vyráběny z pevnějších materiálů, včetně např. třásní.

 

Benefity

 

 

Materiály

PAVEL – textilní tkanina 100% PES - 240 g/m2, plátnová vazba. 

ÚPLET – úpletová textilie 100% PES – 180 g/m2 – šály.

SATÉN – polyesterová tkanina s obsahem elastanu 100 g/m2 – kravaty, šátky, šály.

ŠIFON – poloprůsvitná polyesterová tkanina s obsahem elastanu – 110 g/m2 – šátky, šály.

FLEECE – fleecová textilie 100% PES – 280 g/m2 – šály.

 

Konfekční zpracování

Ořez tavným nožem, různé typy šití včetně doplňků (tkanice, zipy, třásně, apod.), žehlení finálního výrobku.

 

DROBNÉ DÁRKY

Většinu textilních výrobků můžete opatřit vlastním potiskem...

Naše zaměření na digitální sublimační potisk textilu a vlastní kompletní výrobní zázemí, včetně široce vybavené konfekční (šicí) dílny, umožňuje produkci velkého spektra textilních výrobků s kompletním potiskem.

Nejčastěji se jedná o produkty s praktickým využitím. Jde především o různé typy:

dárkových tašek, např. na víno či promobalení produktů

textilní obaly na mobilní telefony, notebooky apod.

obaly na sluneční, dioptrické nebo lyžařské brýle

voděodolné obaly na lyže a snowboardy

obaly a pytle na obuv, přezůvky apod.

reklamní obaly na autolékárničky

autostínítka na zadní a boční skla, přední sluneční clony

potahy na autosedadla a hlavové opěrky

autokoberečky, koberec do zavazadlového prostoru

nášivky, logoprinty, označovací pásky na paži

stuhy, šerpy, pásky pro slavnostní příležitosti

 ...a mnoho dalších.

 

Můžete využít kompletní plochu produktu pro potisk libovolným i fotografickým motivem. Lze tak vytvářet sady v malých sériích, případně využít i možnosti personifikace.

 

Benefity

 

 

Materiály

ÚPLET – úpletová textilie 100% PES – 180 g/m2.

SATÉN – polyesterová tkanina s obsahem elastanu 100 g/m2.

PAVEL – textilní tkanina 100% PES - 240 g/m2, plátnová vazba.

PICOLO – textilní tkanina 100% PES - 180 g/m2, jemná plátnová vazba.

POLYFLAG – poloprůsvitná textilní tkanina 100% PES, 115 g/m2.

 

Konfekční zpracování

Ořez tavným nožem, různé typy šití a obšití, včetně doplňků (tkanice, zipy, třásně, výztuhy apod.).